Geoblog.pl    dosgringos    Podróże    Ameryka Południowa - nasza trzymiesięczna podróż    Robimy postój

Robimy postój

Boliwia
Boliwia, Uyuni

(K) Postanawiamy zaczekać w Uyuni aż do momentu, kiedy organizm Alinki przyzwyczai się nieco do nowych warunków. Zgodnie z zaleceniami, jemy tyko lekkie posiłki.
Spacery czy nawet jedzenie wymagają od niej większego wysiłku niż normalnie. Jednak gdy leży, to czuje się zupełnie dobrze. Więc chyba nie ma się o co zamartwiać.
Ja szybko muszę nadrabiać zaległości językowe. Sam chodzę na rynek po zakupy i na internet. Trochę to trudne z tak niewielką znajomością hiszpańskiego, ale chwilowo nie ma innej opcji.
Miejmy nadzieje że Alinka niedługo dojdzie do formy i będziemy mogli ruszyć do Sucre.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z powodu burzy i kilkugodzinnego braku prądu nie udało mi się wrzucić jeszcze zdjęć z 3 dnia naszej podróży. Nadrobię to niedługo.
Dziś ok.12 udało mi się wyciągnąć Alinkę trochę na świeże powietrze. Później wróciliśmy do hotelu, gdzie znowu poszła spać.
Pod wieczór już sama zaproponowała mi, że chciałaby się przejść, więc poszliśmy na dużo dłuższy spacerek. Tym razem czuła się już dużo lepiej, więc udaliśmy się na dworzec autobusowy i kupiliśmy bilet do Sucre z przesiadką w Potosi.
Wszystko zaczyna się dobrze układać. Objawy choroby mijają, a w Sucre już wszystko powinno być ok. W końcu położone jest o 1000m niżej niż Uyuni.
Dzięki wszystkim za cieple słowa i do usłyszenia

ewaowieczka
ewaowieczka - 2010-01-24 22:51
Alinko kochanie zdrowiej szybko

Agnieszka
Agnieszka - 2010-01-24 23:14
trzymam kciuki zebys jak najszybciej wyzdrowiała siorka!

Brat z rodzinka
Brat z rodzinka - 2010-01-25 23:00
Moze brat sie troche ogol bo nie dlugo masz yrodzinki a zaczynasz dobiegasz mojego wieku w tym zaroscie Pozdrawiam ....

Ania i Krzysiek
Ania i Krzysiek - 2010-01-25 23:45
Alina duuużo wody pij, dużo wody pijcie!!!!

dosgringos
dosgringos - 2010-01-26 02:26
Zdjecia z 3go dnia wyprawy dodane

KBJ
KBJ - 2010-01-26 13:10
Swietnie, ze Alinka ma sie juz lepiej :) Krzysiu super prowadzisz ten blog, kazdy opis waszej podrozy jest tak ciekawy!!! A zdjecia niesamowite :) Dziekujemy :) I nie likwiduj zarostu, wygladasz jak prawdziwy podroznik :)

KuBa_lubie_placki
KuBa_lubie_placki - 2010-01-28 18:32
czesc kochani dobrze ze alina zdrowieje trzymamy za was kciuki super zdjecia . najlepsze zyczenia urodzinowe dla krzysia!

Zasoby: 103 wpisy103 425 komentarzy425 1785 zdjęć1785 7 plików multimedialnych7

19.08.2017 - 06.09.2017