Geoblog.pl    dosgringos    Podróże    Tajlandia    Zaczynamy

Zaczynamy

Tajlandia, Bangkok

No i jesteśmy. Wczoraj nie udało nam sie dotrzeć do kafejki - zamknęli ją o 24.00.
A dzień był bardzo udany. Począwszy od zwiedzania rynku Chatu Chack, szaloną wycieczkę Tuk-Tukiem (motorek zabierający 3 pasażerów), uliczka turystów Khao San, na której można kupić wszystko czego potrzebuje turysta i nie tylko. Tam też spotkaliśmy sie z Ewa i Markiem, którzy są w drodze powrotnej (tzn. zostały im ostatnie 2 dni). To od nich dowiedzieliśmy się wielu cennych rzeczy. Wspólnie spędzony czas urozmaiciliśmy sobie wycieczką do czerwonej dzielnicy by tam na własne oczy przekonać sie jak niesmaczny potrafi być tzw. ping-pong show, który z uwagi na wielu czytających chwilowo przemilczę/ Jak skwitował to Marek, po czymś takim trzeba chyba iść do muzeum lub przeczytać książkę, żeby łyknąć nieco kultury :)

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

Olka
Olka - 2013-02-10 17:41
Bardzo sie ciesze ze zwiedzacie dalej swiat.
Nie mozemy sie doczekac na foty. To bajeczne miejsce,kolorowei na pewno tetniace zycie 24/7.
Czekam na dalsze ciekawe opisy :)

DJW
DJW - 2013-02-10 18:12
Zazdroszcze tego ping-ponga:))))) mam nadzieje ze masz całą foto relację z tego show:) Pozdrawiamy

Daniel, Justyna i Wiki

Krzysiek Derucki
Krzysiek Derucki - 2013-02-11 09:50
Hejo Alina i Krzysiek
Nie uwierzycie ale ja wlasnie wrocilem z Tajlandii, bylem tam 04.02.13- 08.02.13 w interesach:) Szkoda ze nie zgadalismy sie wczesniej, moze udaly sie spotkac w Bangkoku:)
Udanej podrozy

Zasoby: 103 wpisy103 425 komentarzy425 1785 zdjęć1785 7 plików multimedialnych7